KONST / Litografier / Färglitografi 15103028

nr 1510 3028

Marika Lang

(f. 1961), Sverige

Födelsedagsfirande. Signerad, numrerad 298/360. Färglitografi, bildmått: 54x40 cm, yttermått inklusive ram: 71x56 cm

Marika Lang, född 1961 i Göteborg, svensk målare, grafiker och illustratör.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 12 december 2022
kl 19:45:26

12/12 17:54:41 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 12 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Marika Lang

Läs mer om Marika Lang